Facebook

Ako na to

V prvom kroku je potrebné aby ste si vybrali filmové predstavenie, ktoré si chcete pozrieť. Hneď na úvodnej obrazovke webu kino.levoca.sk (Obrázok č. 1) je možné listovať medzi aktuálnymi filmami

Obrázok 1

 

Prípadne sa môžete riadiť aj naším kalendárom kde prejdením myškou cez deň sa zobrazia filmy, ktoré sa v daný deň premietajú (Obrázok č. 2). Už len stačí kliknúť na vybraný film.

Obrázok 2

 

Po kliknutí na vybraný film sa zobrazia informácie o ňom (popis, fotogaléria, trailer, ...) taktiež sa hneď pod titulnou fotkou zobrazia aj dni kedy sa premieta daný film. Vyberte si vyhovujúci deň a kliknite na košík (Obrázok č. 3).

Obrázok 3

 

V ďalšom kroku je potrebné vybrať si sedadlá a to kliknutím naň (Obrázok č. 4). 

Obrázok 4

 

V tomto momente sa začalo odpočítavať 15 minút, ktoré máte na celú objednávku. Označené sedadlá sa jemne zafarbia dočervena. Pre jednu objednávku je možné zakúpiť/rezervovať si maximálne 5 sedadiel. Ešte pred stlačením "Pokračovať" si skontrolujte všetky informácie ako je názov filmu, dátum, čas a počet vstupeniek. Ak všetko súhlasí klikniť na tlačidlo "Pokračovať".

V ďalšej časti si môžete zvoliť zľavu na vstupenku a to tak, že pri danom mieste si vyberiete položku "Deti a mládež" z rolovacieho menu a kliknete na biely znak "+" v zelenom kuhu. Ak chcete platný doklad dostať na svoj e-mail ponechajte označenú prvú možnosť. Pod celkovou sumou za nákup je možné vybrať si len "Rezervácia vstupeniek". Musíte označiť, že súhlasíte so Všeobecnými obchodnými podmienkami prevádzkovateľa kina Úsmev.

Obrázok 5

 

V rezervovať vstupenky kliknete nie na "Platba kartou" ale "Rezervácia vstupeniek" (Obrázok č. 7). 

Obrázok 7

 

Tam sú 3 povinné údaje, ktoré je potrebné vyplniť. Tiež musíte označiť, že súhlasíte so Všeobecnými obchodnými podmienkami prevádzkovateľa kina Úsmev. Ďalej stačí už len kliknúť na "Rezervovať vstupenky".

Následne sa Vám zobrazí zhrnutie celej rezervácie (Obrázok č.8), 

Obrázok 8

 

to isté sa prepošle na Vami zadaný e-mail (Obrázok č. 9). 

Obrázok 9

 

Je nutné aby ste sa pri pokladni MsDK preukázali variabilným symbolom, aby bolo možné vytlačiť vstupenky.

Vstupenky je potrebné vyzdvihnúť v pokladni kina minimálne 30 minút pred začiatkom predstavenia. V opačnom prípade rezervácia automaticky zanikne.

Nájdi svoj film